Canlı Casino Oyunları İçin Celtabet

Celtabet’in yalnızca kart ve masa oyunları açısından takviye eli canlı dağıtıcı kısmında yer alır. Mükâfatlü stüdyo Evolution Gaming tarafından desteklenen canlı oyunların niteliği ve güvenliği yanılgısız. Ancak, alternatifler yeniden oldukça hudutludur.

Emin olmak için çok daha fazla canlı blackjack ve rulet masası, ayrıca bir Dream Catcher ve Baccarat Squeeze alternatifi var. Riga ve Letonya’daki geliştiricilerin stüdyolarında bulunan kibar bayiler sayesinde her oyunda zarafet ve incelik bulunuyor. Krupiyelerin hepsi harikulade Türkçe konuşur ve bir ya da iki cins reyin mevzusunda uzman olmak için sahada profesyonel olarak eğitilir.

Değişik Alternatifler

Canlı oyunlarda özellikle pokerin rastgele bir versiyonu yoktur. Bu, cerrah için büyük bir negatifliktir, zira netlikle tamsal bir çevrimiçi kumar web sitesi arayan bir kumarbaz için bir uyuşma kırıcı olabilir. Canlı oyunlar oynamak istiyorsanız, hem Evolution Gaming hem de Playtech’ten fantastik derecede yığılmış canlı bir portföyü olan William Hill gibi bir yer için daha uygun olacaksınız. Celtabet tüm siteler ile rekabet edecek seviyededir.