HGS bakiye yükleme işlemleri

HGS bakiye yükleme işlemleri

Köprü ve otobanlarda oluşan yoğun trafiğin önüne geçmek için uygulamaya koyulan HGS (hızlı geçiş sistemi) bu geçiş noktalarında oluşan trafiğin ortadan kalkmasını sağlaması ile pek çok sürücü tarafından oldukça beğeniliyor. 2012 yılından beri uygulamada olan bu sistem ile geçiş noktalarındaki nakit ödeme trafiği ve adaletsiz fiyatlandırma da geride kalmış oldu. Hgs bakiye yükleme işlemini gerçekleştirmenin pek çok yolu var.

  • Bazı akaryakıt istasyonlarının verdiği hizmet ile yükleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz
  • PTT şubelerine giderek ya da internet sitesi üzerinden online işlemler yaparak yükleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz
  • Pek çok bankanın vermiş olduğu hizmet ile, bankaların internet siteleri üzerinden online işlemler menüsünden, bankaların mobil uygulamalarından, banka şubelerinden ya da banka ATM’lerinden yükleme işlemlerini yapabilirsiniz. Örneğin mobil uygulama üzerinden işlem yapmak isterseniz; bankanın mobil uygulama sisteminin yönlendirmesi ile kaydettiğiniz araç bilgileriniz üzerinden istediğiniz zaman istediğiniz miktarda bakiye yükleme işlemi yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir